Przychodnia Akademicka

Podkarpacka 1, 35-081, Rzeszów PL

www.medyk.rzeszow.pl/przychodnia/przychodnia-akademicka-ul-podkarpacka-1.html
17 854 41 46

7-18


Ilość Ocen: 1

Przychodnia Akademicka znajduje się w Rzeszowie przy alei Podkarpackiej 1. To profesjonalny ośrodek zdrowia, w którym można uzyskać pomoc z zakresu medycyny rodzinnej, jak i specjalistycznej. Placówka powstała z myślą o środowisku akademickim- studentach oraz pracownikach naukowych. Fachowym dbaniem o zdrowie zajmują się w niej trzej lekarze rodzinni, a także dermatolodzy, kardiolodzy, neurolodzy, okuliści oraz otolaryngolodzy. W przychodni znajduje się także ośrodek wsparcia psychicznego dla dzieci i dorosłych. Niesie on pomoc w przypadku kryzysów emocjonalnych, objawów somatycznych, trudności z dziećmi bądź partnerem, objawów nerwicowych. W Przychodni Akademickiej można również uczestniczyć w spotkaniach planowania rodziny. W placówce udzielane jest profesjonalne wsparcie i pomoc od poniedziałku do piątku. Na wizyty w przychodni należy jak wszędzie rejestrować się telefonicznie. Studenci mogą korzystać z pomocy lekarskiej bezpłatnie, ponieważ działa ona we współpracy z NFZ. Należy posiadać jednak aktualne ubezpieczenie zdrowotne. Przychodnia Akademicka należy do grupy ośrodków zdrowia MEDYK świadczących profesjonalną opiekę lekarską już ponad 25 lat. Można zatem być pewnym jej fachowego działania oraz kompleksowego lecznia wszystkich pacjentów.

OCEŃ PRZYCHODNIĘ

Obsługa pacjenta

Jakość usług

Czas oczekiwania

Ocena ogólna

INNI KOMENTOWALI Przychodnia Akademicka

KarolinaPolecam dermatologa. Jako młoda dziewczyna często miałam kompleksy przez dość zauważalne przebarwienia na twarzy. Pamiętam zawsze dobierałam fryzury, żeby przykrywali mi twarz. Dermatolog przychodni akademickiej pomógł pozbyć się tego męczącego odczucia. Moja skóra wygląda zdrowo. Do dziś stosuję wskazówki do codziennej pielęgnacji od lekarza.


AgaPomogli mi pozbyć się nerwicy. Wydaję się prosty temat, ale z doświadczenia powiem że to tylko tak wydaje się na pierwszy rzut oka. Dziękuję bardzo za pomóc.


Token