Zabiegi na cellulit

Zabiegi na cellulit

Cellulit, zwany potocznie pomarańczową skórką, to przypadłość polegająca na nierównomiernym rozmieszczeniu tkanki tłuszczowej, wody oraz produktów przemiany materii. Wskutek tego skóra staje się pofałdowana, a także traci dawną jędrność. Cellulit najczęściej pojawia się na udach, pośladkach, brzuchu oraz biodrach. Najczęściej borykają się z nim kobiety, a walka z tą przypadłością nie należy do zadań łatwych i przyjemnych. Na szczęście medycyna estetyczna stale się rozwija, dzięki czemu pojawia się coraz więcej sposobów jego redukcji, czy nawet całkowitej eliminacji. 

Jedną z metod służących do walki z cellulitem jest drenaż limfatyczny. Polega on na wykonaniu masażu danego obszaru w taki sposób, aby usprawnić przepływ limfy oraz usuwanie z organizmu toksycznych substancji powstałych w wyniku przemiany materii. Dzięki niemu opuchlizna ulega zmniejszeniu, a skóra staje się gładsza. W celu redukcji cellulitu doskonale sprawdza się również endermologia, czyli masaż z wykorzystaniem podciśnienia. Poprawia krążenie, dzięki czemu skóra staje się znacznie bardziej jędrna. Kolejny sposób to mezoterapia, która polega na wstrzykiwaniu pod skórę składników aktywnych mających na celu wygładzenie skóry oraz eliminację wszelkich nierówności, które na niej występują.

Zabieg ten może mieć również formę bezigłową, wówczas zamiast zastrzyków stosuje się impulsy elektryczne. Wśród zabiegów mających na celu redukcję lub eliminację cellulitu znajduje się również laseroterapia, która skutecznie pobudza krążenie, przyspiesza proces spalania tłuszczu oraz usuwanie toksyn z organizmu. Skutecznie usuwa obrzęki oraz w widoczny sposób poprawia kondycję skóry.
Dobrym rozwiązaniem problemu skórki pomarańczowej może być także połączenie kriolipolizy z falą uderzeniową, które stanowi innowacyjną technologię proponowaną przez Klinika Medycyny Estetycznej Dr Parda . Ta metoda pomaga zredukować tkankę tłuszczową gromadzącą się miejscowo, między innymi na brzuchu, udach, czy też plecach, dzięki czemu proces eliminacji cellulitu staje się o wiele łatwiejszy do przeprowadzenia. 

Walka z cellulitem nie należy do najłatwiejszych, jednak medycyna estetyczna wychodzi naprzeciw oczekiwaniom oraz potrzebom osób borykających się z różnego rodzaju przypadłościami. Dzięki tak szerokiej ofercie klinik medycyny estetycznej, wybór odpowiednio dopasowanej metody staje się łatwiejszy, a eliminacja problemu - możliwa do osiągnięcia.

Inni skomentowali: (7)
Asia

28.09.2020

Klinika bardzo skutecznie wyleczyła mój problem cellulitu. Było to dla mnie kompleksem odkąd pamiętam. Nie wierzę, że już się go pozbyłam!

Adres IP: ***.**.***.94

Anna

24.09.2020

Klinika dr Pardy bardzo dobrze sobie radzi z usuwaniem i redukowaniem cellulitu.

Adres IP: ***.**.***.216

Beata

27.07.2020

Ja także korzystałam z kriolipolizy aby pozbyć się problemu celulitu, gorąco polecam wszystkim paniom które jeszcze się nie zdecydowały.

Adres IP: ***.***.**.220

Irena

27.07.2020

Dzisiaj to już coraz mniejszy problem dla wielu kobiet za sprawą coraz to nowych dostępnych zabiegów.

Adres IP: ***.***.**.220

Madzia

21.05.2019

Polecam drenaż limfatyczny, korzystałam. Cudeńko

Adres IP: **.***.**.111

tsia

21.05.2019

Mialam usuwany celulit z apomoca kriolipozy i bardzo polecam :) Efekty sa znakomite

Adres IP: **.***.**.111

Justyna

18.03.2019

Kriolipoliza z falą uderzeniową skutecznie usuwa obrzęki oraz w widoczny sposób poprawia kondycję skóry, która stanowi innowacyjną technologię proponowaną przez Klinikę Dr Parda. Ta metoda pomaga zredukować tkankę tłuszczową gromadzącą się miejscowo, między innymi na brzuchu, udach, czy też plecach, dzięki czemu proces eliminacji cellulitu staje się o wiele łatwiejszy do przeprowadzenia. Zabieg został przeprowadzony bezboleśnie na bardzo nowoczesnych sprzętach do medycyny estetycznej. Z efektu jestem bardzo zadowolona i z pewnością jeszcze wybiorę się na zabieg falą uderzeniową. Polecam

Adres IP: **.***.**.111

Dodaj swój komentarz
Ogólna ocena: