Zabieg zamykania naczynek

Zabieg zamykania naczynek

Z problemem rozszerzonych naczynek krwionośnych z roku na rok boryka się coraz więcej osób. Dolegliwość pojawia się bez względu na płeć oraz wiek danej osoby, a jeśli rozszerzonych naczynek jest więcej, na twarzy tworzy się widoczny rumień. Do głównych przyczyn powstawania tego problemu należą uwarunkowania genetyczne, zaburzenia hormonalne, częste przebywanie na słońcu oraz jasna karnacja. Istotny jest fakt, że nieleczony rumień może prowadzić do powstania trądziku różowatego, co może mieć poważne konsekwencje zdrowotne. Warto więc wcześniej pomyśleć zarówno o profilaktyce, jak i o leczeniu już powstałych rozszerzonych naczynek. 

Zamykanie naczynek najczęściej przeprowadzane jest za pomocą jednej z trzech metod: elektrokoagulacji lub laserową na twarzy oraz w górnych partiach ciała, a także poprzez skleroterapię na nogach. O ile w początkowym stadium dolegliwości wystarczy sięgnąć po odpowiednio przystosowane do cery kosmetyki, o tyle w momencie rozszerzenia się skali problemu należy zdecydować się na bardziej inwazyjne metody leczenia.
Innowacyjnym sposobem radzenia sobie z rozszerzonymi naczynkami jest laser naczyniowy, który skutecznie leczy rumień i zamyka czerwone oraz niebieskie naczynka na twarzy oraz nogach. Laseroterapia cieszy się dużą popularnością nie tylko ze względu na jej wyjątkowe, doskonale widoczne efekty, ale również z powodu braku skutków ubocznych oraz całkowitego bezpieczeństwa zabiegu. Sporym atutem tej metody jest fakt, że nie wymaga ona rekonwalescencji, dzięki czemu można od razu po zabiegu powrócić do swoich codziennych aktywności. Ponadto, można go przeprowadzić w dowolnym czasie, bez żadnych ograniczeń, dlatego warto rozważyć poddanie się zabiegowi w jak najwcześniejszym stadium problemu, co pozwoli nie tylko zredukować istniejące dolegliwości, ale także zapobiegnie pogłębianiu powstałych zmian.
Laser naczyniowy stanowi innowacyjne urządzenie, które doskonale radzi sobie nie tylko z rozszerzonymi naczynkami, ale także skutecznie odmładza skórę. Dostarczenie do skóry wiązki cieplnej lasera powoduje jej zniszczenie, które jednak nie powoduje uszkodzenia sąsiednich tkanek. Współczynnik absorpcji oraz głębokość penetracji w hemoglobinie i melaninie determinuje działanie metody, która może być stosowana w leczeniu zmian naczyniowych oraz pigmentowych zachodzących zarówno w obrębie naskórka, jak i skóry właściwej. Ze względu na rosnącą popularność zabiegów estetycznych, zabiegom z wykorzystaniem lasera można poddać się w coraz większej ilości gabinetów.
Zabieg zamykania naczynek w Klinice Dr Parda w okolicach Warszawy to doskonałe rozwiązanie służące zarówno do zamykania naczynek, jak i odmładzania skóry. Placówka specjalizuje się w przeprowadzaniu zabiegów z użyciem nowoczesnej technologii, co stanowi gwarancję skuteczności wykonywanych w niej zabiegów. Tego typu innowacyjne rozwiązania umożliwiają leczenie niedoskonałości skóry oraz sylwetki bez obaw o niepożądane reakcje ze strony organizmu, dzięki czemu pacjent może czuć się całkowicie bezpiecznie. Laserowe zamykanie naczynek to bez wątpienia znakomity wybór dla osób, które pragną pozbyć się dolegliwości, jednocześnie nie martwiąc się o wystąpienie skutków ubocznych.
 

W związku ze sporą ilością atutów, którymi szczyci się laserowa metoda leczenia dolegliwości skóry, jest to zabieg coraz częściej oferowany przez wszelkie gabinety oraz kliniki medycyny estetycznej. Za pomocą lasera można skutecznie poradzić sobie z wieloma problemami, a mała inwazyjność zabiegu sprawia, że może mu się poddać niemal każdy. Co więcej, jest to wyjątkowo uniwersalna metoda, która pozwala poradzić sobie z wieloma różnymi kłopotami oraz niedoskonałościami, które na co dzień utrudniają nam życie. Efekty laseroterapii często widoczne są już po jednym spotkaniu, a efektywność metody w połączeniu z jej małą inwazyjnością oraz brakiem konieczności rekonwalescencji powodują, że jest to zdecydowanie zabieg godny polecenia.

Inni skomentowali: (10)
Joanna

28.09.2020

Pani dr Parda bardzo dokładnie i skrupulatnie wykonuje zabieg zamykania naczynek. Efekty spektakularne! Nie wierzyłam, że przyniesie to aż takie efekty.

Adres IP: ***.**.***.94

Jola

24.09.2020

V-laser cudownie sprawdził mi się na zamykanie naczynek. Wykonywałam ten zabieg w klinice dr Pardy. Polecam szczerze!

Adres IP: ***.**.***.216

Lucyna

27.07.2020

Także bardzo zadowolona z efektów po zabiegach V-Laser

Adres IP: ***.***.**.220

Martyna

27.07.2020

Potwierdzam to, co napisane przez inne panie. Skuteczne, szybkie i bez komplikacji są takie zabiegi.

Adres IP: ***.***.**.220

Janina

02.12.2019

Jest to bardzo skuteczna metoda. Skorzystałam z niej. Dla mnie najważniejsze jest to, że nie jest inwazyjna i można zawsze ją zastosować ponownie. Polecam.

Adres IP: **.***.**.111

Ula

02.12.2019

Polecam Mesologic System. Miałam u n ich taki zabieg i przeszedł bardzo dobrze. Jestem zadowolona.

Adres IP: **.***.**.111

~Julia

02.12.2019

Bardzo polecam Mesologic Systems. Bardzo cenię tę firmę przede wszystkim za podejście do klienta i miłą obsługę. Korzystam z ich preparatów i jestem zadowolona.

Adres IP: **.***.**.111

xxx

21.05.2019

Mam problem z naczynkami mam skore naczynkowa, latwo sie pojawiaja.. chyba zecyduje sie na zabieg ich usuwania al jezszcze to przemysle

Adres IP: **.***.**.111

Edyta

21.05.2019

Witam, jakiś czas temu robilam zabieg zamykania naczynek i jestem pod wrażeniem efektu zabiegu. Nie ma dlugiego okresu rekonwalescencji polecam

Adres IP: **.***.**.111

agata

25.03.2019

Od kilku lat zmagałam się z widocznymi naczynkami na mojej twarzy. Dzięki zabiegowi w Klinice Dr Parda zamykania naczynek, znów mogę cieszyć się piękną cerą i nie przejmować się kompleksami. V-Laser stanowi innowacyjne urządzenie, które doskonale radzi sobie nie tylko z rozszerzonymi naczynkami, ale także skutecznie odmładza skórę. Zabieg został wykonany bardzo profesjonalnie, a efekt był natychmiastowy i utrzymuje się aż do dnia dzisiejszego. Serdecznie polecam

Adres IP: **.***.**.111

Dodaj swój komentarz
Ogólna ocena: