Plasmage - jak pozbyć się kurzych łapek?

Plasmage - jak pozbyć się kurzych łapek?

Skóra wokół oczu ze względu na swoją delikatność szybko zaczyna zdradzać nasz wiek. Już po 25 roku życia zaczyna tracić swoją gładkość i sprężystość. Jednym z największych utrapień wielu kobiet są kurze łapki. To niewielkie zmarszczki mimiczne, które powstają w kącikach oczu, a ich widoczność zwiększa się, kiedy się uśmiechamy. Jeszcze do niedawna pozbycie się kurzych łapek kojarzyło się większości osób z inwazyjnymi zabiegami chirurgii plastycznej, które wiązały się z dużym ryzykiem powikłań i niebezpieczeństwem uszkodzenia narządu wzroku. Obecnie, dzięki nowoczesnej technologii PLASMAGE, kurze łapki można zredukować w bardzo szybki sposób, dosłownie w przerwie na lunch. 

Czym jest PLASMAGE? 
PLASMAGE wykorzystuje do działania zjawisko plazmy, która określana jest jako czwarty stan skupienia tuż obok ciał stałych, cieczy i gazów. Jest materią, która uległa rozpadowi atomów, czyli zjonizowaniu. Plazma może powstawać pod wpływem wysokich temperatur lub silnego promieniowania. Jest bardzo rzadko spotykana w warunkach ziemskich, pomimo że we Wszechświecie stanowi aż 99 proc. całej materii. Można ją jednak zaobserwować na przykład podczas burzy, gdy dochodzi do silnych wyładowań atmosferycznych lub w trakcie zorzy polarnej. W jaki sposób zjawisko to może mieć swoje zastosowanie w medycynie estetycznej? To zdolność przewodzenia elektrycznego sprawia, że plazmę wykorzystuje się w zabiegach odmładzania powiek i okolic oczu. 

PLASMAGE to urządzenie, które generuje impulsy elektryczne w obszarze których powstaje plazma. Na skórze wykonuje się niewielkie punkty w odstępach 0,5 mm które w wyniku wysokiej temperatury powodują sublimację naskórka, nie uszkadzając przy tym skóry właściwej. Zabieg nie wywołuje krwawienia, a po skończonej procedurze pacjent może od razu powrócić do normalnych czynności. Zabieg przeprowadza się przy znieczuleniu miejscowym aby zminimalizować dyskomfort pacjenta. Wysoka temperatura powoduje, że na skórze w miejscu zabiegu tworzą się niewielkie strupki, które zanikają całkowicie po 7 dniach. W zależności od wielkości kurzych łapek, zabieg należy powtórzyć 2-3 razy w odstępach 6 tygodni. Skóra po zabiegu jest wyraźnie wygładzona, a zmarszczki zredukowane. Spojrzenie jest bardziej wyraziste, a oko wygląda zdecydowanie młodziej. Zabieg nie pozostawia po sobie blizn, ponieważ plazma działa jedynie na powierzchni skóry.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?
Zabiegu nie wykonuje się podczas ciąży i okresu karmienia piersią, ponieważ organizm kobiety jest bardzo wrażliwy na jakąkolwiek ingerencję, nawet tak mało inwazyjną jak technologia PLASMAGE. Przeciwwskazaniem są również choroby skóry oraz stany zapalne lub infekcje w okolicy oka. Pacjenci z chorobami autoimmunologicznymi również nie mogą być zakwalifikowani do zabiegu. Urządzenie emituje prąd, jednak o specyficznych częstotliwościach, dzięki czemu nie powoduje jego przepływu w głąb ciała. Z zabiegu mogą więc korzystać osoby, które mają wszczepiony rozrusznik serca lub inne urządzenia elektryczne. Warto pamiętać, że pełne bezpieczeństwo zabiegu możemy zapewnić sobie jedynie wtedy, gdy przeprowadzany jest on przez lekarza przeszkolonego w wykorzystywaniu danej technologii. Korekcję kurzych łapek przy pomocy urządzenia PLASMAGE można wykonać w renomowanej Klinice Medycyny Estetycznej Dr Parda w Piasecznie koło Warszawy.

Inni skomentowali: (5)
Beata

24.09.2020

Wykonywałam zabieg za pomocą plazmy w Klinice Medycyny Estetycznej. Efekty natychmiastowe!

Adres IP: ***.**.***.216

Kamila

02.12.2019

Plasmage to dzieło współczesnego lecznictwa. Pomógł mi z moimi kurzymi stopkami. Teraz już nic nie widać.

Adres IP: **.***.**.111

Urszula

02.12.2019

Ja również polecam Mesologic Systems. Korzystałam już z tego zabiegu i jestem usatysfakcjonowana w 100%. Również używam ich preparatów do mezoterapii. Serdecznie polecam.

Adres IP: **.***.**.111

Asia

02.12.2019

Na szczęście ten problem mam już za sobą. Wszystko dzięki pomocy Mesologic Systems. Polecam.

Adres IP: **.***.**.111

Jowita

02.12.2019

Ostatnio skorzystałam z takiego zabiegu i jestem bardzo zadowolona. Polecam każdemu.

Adres IP: **.***.**.111

Dodaj swój komentarz
Ogólna ocena: