Dlaczego webinar jest wartościowym źródłem wiedzy?

Dlaczego webinar jest wartościowym źródłem wiedzy?

Webinary są obecnie najpopularniejszymi kanałami edukacyjnymi. Pandemia z jaką zmagamy się od wielu miesięcy całkowicie wywróciła nasze życie i sprawiła, że musieliśmy szybko dostosować się do do zupełnie nowych realiów. To, co jeszcze niedawno było dla nas codziennością, czyli praca w biurze, spotkania, szkolenia czy wykłady, z dnia na dzień musiały zmienić swoją formę. Przez to wiele wydarzeń czy wykładów przeniosło się do Internetu. W ten sposób zaczęła się "era webinarów" czyli różnego rodzaju prezentacji w formie filmów transmitowanych na żywo lub udostępnianych użytkownikom po uprzednim nagraniu.

Punkty edukacyjne lekarzy
Lekarze, farmaceuci, pielęgniarki, studenci oraz pracownicy naukowi dziedzin medycznych są zobowiązani do zdobywania punktów edukacyjnych, koniecznych do uzyskania prawa do wykonywania zawodu. Za sprawą ograniczeń, jakie nakładają na nas obostrzenia związane z pandemią, wszelkie wymienione działania edukacyjne musiały przenieść się do Internetu. I zdaje się, że wielu medyków oraz pracowników medycznych chwali sobie to rozwiązanie. Dlaczego?

Dlaczego webinary są doskonałym rozwiązaniem dla lekarzy?
Webinar jest wykładem, prezentacją lub szkoleniem nagranym lub transmitowanym przez kanały internetowe. W wielu przypadkach są to gotowe filmy, które są dostępne dla uczestników pod konkretnymi linkami. To niezwykle wygodna opcja, która znacząco oszczędza czas. Dzięki transmisji lub możliwości odtworzenia webinaru w dowolnym momencie, lekarze czy farmaceuci nie muszą tracić czasu na dojazdy do miejsc szkoleń. Co więcej, webinary mogą być oglądane na urządzeniach mobilnych, w dowolnym miejscu i czasie. To szalenie istotne, zwłaszcza dla lekarzy, którzy należą obecnie do najintensywniej pracującej grupy zawodowej. Badania wskazują, że ciekawy, angażujący oraz merytoryczny webinar jest pierwszym wyborem kanału edukacyjnego w przypadku aż 70% lekarzy. Webinary mają znacznie większy zasięg niż tradycyjne odczyty lub referaty. Jednak aby w ogóle powstał wysokiej jakości webinar o tematyce medycznej, trzeba go najpierw zaplanować.

NEO-VINCI - specjaliści od webinarów o tematyce medycznej
NEO-VINCI oferuje swoim klientom możliwość pomocy w stworzeniu prezentacji w formie webinaru. Firma dysponuje ogromną bazą kontaktów, dzięki której informacja o Twoim webinarze dotrze do możliwie największej grupy docelowej. Co więcej, NEO-VINCI ściśle współpracuje z najlepszymi specjalistami, profesorami oraz doświadczonymi badaczami, którzy czuwają nad warstwą merytoryczną webinarów. Firma korzysta z profesjonalnie urządzonego studia filmowego, w którym tworzone są prezentacje. Dzięki temu klienci mają zapewnioną kompleksową obsługę, bez konieczności korzystania z usług innych firm. NEO-VINCI dba o część merytoryczną oraz techniczną, w efekcie czego powstanie treściwy, przyjemny w odbiorze i w pełni merytoryczny webinar przeznaczony dla farmaceutów, lekarzy, studentów, pielęgniarek czy pracowników naukowych.

Specjaliści z NEO-VINCI zapewniają wsparcie IT, dostęp do najlepszych autorytetów oraz działania marketingowe, dzięki którym informacja o webinarze dotrze do znacznie szerszego grona potencjalnych odbiorców. Szukasz najlepszych twórców, którzy pomogą stworzyć webinar o tematyce medycznej? NEO-VINCI będzie bardzo dobrym wyborem.

Inni skomentowali: (2)
Krysia

16.02.2021

Niedawno brałam udział w webinarze dla farmaceutów, idealna forma edukacji.

Adres IP: ***.***.***.150

Paweł

16.02.2021

Polecam webinary zorganizowane przez firmę NeoVinci.

Adres IP: ***.***.***.150

Dodaj swój komentarz
Ogólna ocena: