Pro-Familia Poradnie Specjalistyczne

Witolda 6B, 35-302, Rzeszów PL

www.rzeszow.pro-familia.pl
17 773 57 00

7.30-20.30


Ilość Ocen: 2

Szpital Pro-Familia w Rzeszowie dysponuje dwoma poradniami, które składają się z gabinetów specjalistów z zakresu wielu chorób oraz dolegliwości. Pierwsza z poradni znajduje się w siedzibie placówki przy ulicy Witolda 6B. Składają się na nią poradnie takie jak Poradnia Endoskopii, Anestezjologiczna, Chirurgii Naczyniowej, Chirurgii Ogólnej, Chorób Zakaźnych, Dermatologiczna, Dietetyczna, Ginekologiczno-Położnicza, Kardiologiczna, Laryngologiczna dla dzieci, Poradnia Medycyny Estetycznej, Nefrologiczna dla dzieci i dorosłych, Neonatologiczna, Neurologiczna, Okulistyczna, Ortopedyczna, Pediatryczna, Poradnia psychologiczna, Pulmonologiczno-Alergologiczna, Rehabilitacji Ginekologiczno-Położniczej, Urologiczna oraz Urologii Dziecięcej. Oprócz tego w poradni znajduje się gabinet lekarza rodzinnego, położnej POZ, rehabilitacji dzieci i dorosłych, a także pracownia USG. Taka profesjonalna opieka lekarska pozwala na skorzystanie z pomocy z wielu dziedzin medycyny. Druga z poradni Pro-Familii znajduje się natomiast przy ulicy Podpromie 8/1A. W niej z kolei znajdują się gabinety Ginekologii Onkologicznej, Urologiczne, Urodynamiczne, Ginekologiczno-Położnicze, Logopedyczne i Okulistyczne. Pro-Familia to poradnie oferujące zawsze kompleksową pomoc lekarską oraz działające z troską o pacjenta. Wykorzystywany jest w nich również wysokiej jakości sprzęt i nowoczesne metody leczenia.

OCEŃ PRZYCHODNIĘ

Obsługa pacjenta

Jakość usług

Czas oczekiwania

Ocena ogólna

INNI KOMENTOWALI Pro-Familia Poradnie Specjalistyczne

PaulinaZgadzam się, że opieka nad noworodkiem i młodymi mamusiami w profamilii są najlepsze. Pracownicy zrobią wszystko abyś czuła się jak w domu. Oczywiście, że jak zdecydujemy się na drugie dziecko, to poród wyłącznie tylko w profamilii.


marta nyczOpionia ? Nie ma opini dla szpitala Profamilia. Po porodzie w Szpitali na Szopena w Rzeszowie poród w szpzitali Profamilia to 2 światy... Z Szopena każdy kombinuje jak szybciej wyjść do domu zeby sie nie męczyć, a w Profamilii każdy chce leżeć dłużej bo opieka i warunki są fantastyczne !!!! Jezeli poród w Rzeszowie to tylko w Profamilii.....


Token