Klinika stomatologiczna Pro-Familia

Witolda 6B, 35-302, Rzeszów PL

stomatologia.pro-familia.pl
17 773 57 57

7.30-20.30


Ilość Ocen: 1

Klinika stomatologiczna Pro-Familia znajduje się w Szpitalu Pro-Familia w Rzeszowie przy ulicy Witolda 6B. Można w niej liczyć na opiekę dentystów specjalizujących się w różnych dziedzinach leczenia np.: protetyce, implantologii, pedodoncji, endodoncji, ortodoncji, chirurgii stomatologicznej i wielu innych. Stomatologia Pro-Familia to miejsce, gdzie przyjmowani są zarówno dorośli pacjenci, jak i dzieci. Dla najmłodszych stwarzana jest zawsze przyjazna atmosfera, która wpływa na ich adaptację do nowego środowiska i sprawia, że nie boja się oni kolejnych wizyt. Dzięki temu leczenie przebiega bezproblemowo, a u dzieci jest wyrabiany nawyk systematycznego dbania o zęby. Stomatologia Por-Familia to miejsce, gdzie pracują tylko doświadczeni i wykwalifikowani dentyści, którzy potrafią pomóc pacjentowi w każdej sytuacji. Leczenie w klinice jest bezbolesne i kompleksowe. Poza tym można w niej wykonać również wiele zabiegów poprawiających estetykę uśmiechu lub też zapobiegających wielu chorobom. Stomatologia Pro-Familia to przychodnia, w której wykorzystuje się tylko najwyższej jakości sprzętu oraz korzysta z nowoczesnych metod leczenia. Pacjenci mogą się więc w niej czuć w pełni bezpiecznie i polegać na profesjonalnym podejściu stomatologów.

OCEŃ PRZYCHODNIĘ

Obsługa pacjenta

Jakość usług

Czas oczekiwania

Ocena ogólna

INNI KOMENTOWALI Klinika stomatologiczna Pro-Familia

KarolRzeczywiście pomogą w jakiejkolwiek sytuacji. Szczegółowy stosunek do wykonania własnych obowiązków i chęć pomocy wyróżnia stomatologię profamilii.


PaulinaStomatologia profamilii jest na takim samym wysokim poziomie jak i szpital. Tylko nowoczesne wyposażenie, miła obsługa i fachowa kadra.


Token