Centrum Nowoczesnej Fizjoterapii Fizjo-Effect

Hetmańska 24, 35-045, Rzeszów PL

www.fizjo-effect.pl
608 371 627

8-19


Ilość Ocen: 10

Centrum nowoczesnej fizjoterapii Fizjo-Effect to gabinet, w którym oferowane są liczne zabiegi mające na celu poprawę kondycji fizycznej pacjentów oraz zapewnienie im dobrego samopoczucia. Znajduje się on w Rzeszowie przy ulicy Hetmańskiej 24. Fizjo-Effect prowadzi Ewa Ortyl-Grzyb, fizjoterapeutka z dużym doświadczeniem i wieloma umiejętnościami. Wszystkie przeprowadzane przez nią zabiegi potwierdzone są certyfikatami, które można obejrzeć na stronie centrum. Wykonuje ona wiele masaży np.: z użyciem gorących kamieni, bańki chińskiej, masaże relaksacyjne czy lecznicze. Poza tym fizjoterapeutka specjalizuje się w metodach z zakresu terapii manualnej. Są to na przykład KMI, FDM, Kinesiotaping, praca na powięzi, suche igłowanie lub drenaż limfatyczny. Pomagają one pacjentom pozbyć się bólu, obrzęków, napięcia mięśni, wad postawy. Pani Ewa stosuje także nowoczesna metodę zwaną osteopatią, która ma na celu zmobilizowanie organizmu do samoleczenia.  Fizjo-Effect jest więc miejscem, do którego można udać się z wieloma dolegliwościami, które zostaną skutecznie wyleczone. Wykorzystywane nowoczesne metody, jak i te bazujące na tradycyjnych terapiach sprawiają, że pacjenci odczuwają ulgę w wielu dolegliwościach. Na wizyty w centrum należy się umawiać telefonicznie.

OCEŃ PRZYCHODNIĘ

Obsługa pacjenta

Jakość usług

Czas oczekiwania

Ocena ogólna

INNI KOMENTOWALI Centrum Nowoczesnej Fizjoterapii Fizjo-Effect

MartaZnalazłam ten gabinet w internecie, szukając masażu powięziowego w Rzeszowie, bardzo się cieszę, że trafiłam do Pani Ewy. Przyniosła wielką ulgę moim obolałym plecom i drętwieniu nogi, Rewelacyjne podejście Pani Ewy do pacjenta i jej wiedza sprawiły, że zawsze będę się do niej wracać, gdy poczuję jakikolwiek ból.. Polecam wszystkim !


RobertTrafiłem z bolącą łydką. Klasyczna kontuzja po bieganiu, która przytrafiła mi się kolejny raz.. Kilka wizyt w gabinecie i treningi zostały ponownie wznowione. Bardzo dziękuję i polecam.


KrisBiegacze, polecam! Od dłuższego czasu zmagałem się z kontuzją mięśnia gruszkowatego odwiedzając gabinety fizjoterapeutyczne. Dopiero p. Ewa przywróciła minie do - pełnej jak mniemam - aktywności. Ponownie mogę biegać bezboleśnie długie dystanse!!!


MariaPani Ewa to prawdziwa profesjonalistka. Nie tylko skuteczna w leczeniu dolegliwości bólowych dzięki wykorzystywaniu zdobytej wiedzy w praktyce, ale i sympatyczna i z dobrym podejściem do pacjenta. Szczerze polecam wszystkim potrzebującym rehabilitacji i specjalistycznego masażu w Rzeszowie i okolicach. :)


waldekPełen profesjonalizm Pani Ewy


AnnaBardzo miła i fachowa Pan. Polecam


Token