Zabiegi na cellulit

Zabiegi na cellulit

Cellulit, zwany potocznie pomarańczową skórką, to przypadłość polegająca na nierównomiernym rozmieszczeniu tkanki tłuszczowej, wody oraz produktów przemiany materii. Wskutek tego skóra staje się pofałdowana, a także traci dawną jędrność. Cellulit najczęściej pojawia się na udach, pośladkach, brzuchu oraz biodrach. Najczęściej borykają się z nim kobiety, a walka z tą przypadłością nie należy do zadań łatwych i przyjemnych. Na szczęście medycyna estetyczna stale się rozwija, dzięki czemu pojawia się coraz więcej sposobów jego redukcji, czy nawet całkowitej eliminacji. 

Jedną z metod służących do walki z cellulitem jest drenaż limfatyczny. Polega on na wykonaniu masażu danego obszaru w taki sposób, aby usprawnić przepływ limfy oraz usuwanie z organizmu toksycznych substancji powstałych w wyniku przemiany materii. Dzięki niemu opuchlizna ulega zmniejszeniu, a skóra staje się gładsza. W celu redukcji cellulitu doskonale sprawdza się również endermologia, czyli masaż z wykorzystaniem podciśnienia. Poprawia krążenie, dzięki czemu skóra staje się znacznie bardziej jędrna. Kolejny sposób to mezoterapia, która polega na wstrzykiwaniu pod skórę składników aktywnych mających na celu wygładzenie skóry oraz eliminację wszelkich nierówności, które na niej występują. Zabieg ten może mieć również formę bezigłową, wówczas zamiast zastrzyków stosuje się impulsy elektryczne. Wśród zabiegów mających na celu redukcję lub eliminację cellulitu znajduje się również laseroterapia, która skutecznie pobudza krążenie, przyspiesza proces spalania tłuszczu oraz usuwanie toksyn z organizmu. Skutecznie usuwa obrzęki oraz w widoczny sposób poprawia kondycję skóry. Dobrym rozwiązaniem problemu skórki pomarańczowej może być także połączenie kriolipolizy z falą uderzeniową, które stanowi innowacyjną technologię proponowaną przez Klinikę Dr Parda. Ta metoda pomaga zredukować tkankę tłuszczową gromadzącą się miejscowo, między innymi na brzuchu, udach, czy też plecach, dzięki czemu proces eliminacji cellulitu staje się o wiele łatwiejszy do przeprowadzenia. 

Walka z cellulitem nie należy do najłatwiejszych, jednak medycyna estetyczna wychodzi naprzeciw oczekiwaniom oraz potrzebom osób borykających się z różnego rodzaju przypadłościami. Dzięki tak szerokiej ofercie klinik medycyny estetycznej, wybór odpowiednio dopasowanej metody staje się łatwiejszy, a eliminacja problemu - możliwa do osiągnięcia.

Inni skomentowali: (3)
Madzia
Polecam drenaż limfatyczny, korzystałam. Cudeńko
tsia
Mialam usuwany celulit z apomoca kriolipozy i bardzo polecam :) Efekty sa znakomite
Justyna
Kriolipoliza z falą uderzeniową skutecznie usuwa obrzęki oraz w widoczny sposób poprawia kondycję skóry, która stanowi innowacyjną technologię proponowaną przez Klinikę Dr Parda. Ta metoda pomaga zredukować tkankę tłuszczową gromadzącą się miejscowo, między innymi na brzuchu, udach, czy też plecach, dzięki czemu proces eliminacji cellulitu staje się o wiele łatwiejszy do przeprowadzenia. Zabieg został przeprowadzony bezboleśnie na bardzo nowoczesnych sprzętach do medycyny estetycznej. Z efektu jestem bardzo zadowolona i z pewnością jeszcze wybiorę się na zabieg falą uderzeniową. Polecam
Dodaj swój komentarz
Ogólna ocena:

Z roku na rok coraz popularniejsze stają się nat...
Korekta warg sromowych może mieć różne formy, ...
Usuwanie kamienia nazębnego, codzienne dbanie o h...
Krioterapia to dosłownie "zimne leczenie", czyli ...
Chociaż nazwa "inhalacje" może brzmie...
Dawniej nie przywiązywano znacznej wagi do tego, ...